REZERVOVANÉ 3-izbový byt 72 m2 Trenčianske Teplice

cover

REZERVOVANÉ 3-izbový byt 72 m2 Trenčianske Teplice

Lokalita:

Trenčianske Teplice


Rozloha:

72.0 m2


Cena:

134,500.0 €


Ponúkame Vám na predaj Vás iba u nás (Prvá Trenčianska Realitná s.r.o. ) novo zrekonštruovaný 3-izbový  byt s balkónom a loggiou  na ul. SNP v Trenčianskych Tepliciach.

Byt o rozlohe 72 m² sa nachádza na 2. poschodí   bytového domu. Byt je po  hĺbkovej  kompletnej rekonštrukcii so zachovaním dispozície miestností – nové stierky aj stropy miestností, podhľady, nové plastové okná, nové žalúzie,  nové vstupné bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere so  zárubňami, nové laminátové vode odolné podlahy, nová kuchynská linka so spotrebičmi (sklo keramická indukčná varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu,  zabudovaná chladnička s mrazničkou, poličky), nové radiátory Korado,  novo zrekonštruovaná kúpeľňa  so sprchovým kútom, umývadlom, zrkadlom, samostatné  WC GEBERIT.   Nový  dizajnový obklad  bude vytvárať  štandard súčasného  moderného bývania. Súčasťou rekonštrukcie sú  v byte taktiež nové elektroinštalačné rozvody, svietidlá vypínače zásuvky  a  nové rozvody vody. K bytu patrí murovaná pivnica v suteréne.  Samotný bytový dom je kompletne  zateplený spolu so  zrekonštruovanou  a zateplenou strechou, novými vchodovými dverami, elektronickým vrátnikom a novými výťahmi. V okolí bytového domu je dostatočné množstvo bezplatných parkovacích miest. V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ( základná škola, obchod s potravinami, pekárnička, reštaurácia,  autobusová zastávka.  Kompletné  náklady na bývanie spolu s elektrickou energiou, vykurovaním, vodným stočným a fondom opráv  sú  cca 195,- Eur/mesiac. Byt bude pripravený k užívaniu predbežne od 01.06.2024.  Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0903 421 973.

Cena:  134.500,- Eur/ 1868,- Eur/ m2

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  o obhliadku nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skREZERVOVANÉ 3-izbový byt 72 m2 Trenčianske Teplice