RD Trenčianske Teplice

cover

RD Trenčianske Teplice

Lokalita:

Trenčianske Teplice


Rozloha:

734.0 m2


Cena:

250,000.0 €


Ponúkame Vám na predaj iba u nás  4-izbový jednopodlažný  rodinný dom s krásnym slnečným  pozemkom, altánkom a prístreškom na auto,  ktorý  sa nachádza v užšom centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice.

Pozemok má celkovú výmeru 734 m² z toho zastavaná plocha a nádvorie je 445 m²(dom s dvorom), ž a záhrada  s rozlohou 289 m².

RD (ročník 1955) je 4-izbový jednopodlažný bezbariérový postavený s materiálu pálená  tehla v kombinácii s tufovým kameňom. V  roku 2018 bol dom čiastočne zrekonštruovaný. V dome boli  vymenené  okná za nové euro okná, vchodové dvere, nové stierky, podhľady v niektorých miestnostiach, nová vodoinštalácia, nová elektroinštalácia,  nové rozvody kúrenia spolu s medenými rozvodmi a novými radiátormi KORADO.  Výhrevným telesom je plynový kotol (ročník 2005). V celom dome sú nové interiérové dvere. Podlahy v dome sú vyliate izolačnou hmotou a poterom.  V spálni, dennej miestnosti, chodbe a verande je lepené PVC -imitácia parkiet,  v dvoch izbách a kuchyni je nová plávajúca podlaha v kúpeľni je keramická dlažba. Strecha je sedlová, krytina- hliníkový plech. Vonkajšia fasáda je  zateplená   s novým  náterom na prednej časti domu a sokel je obložený okrasným bridlicovým  obkladom.

Dom o celkovej úžitkovej ploche cca 150 m² pozostáva zo štyroch miestností a príslušenstva ktorým je  na prízemí  zádverie- veranda, chodby v tvare “T“ ,ďalej novo zrekonštruovaná kúpeľňa, ktorá  je  vybavená sprchovým kútom, umývadlom, zrkadlom, práčkou  a WC typu Geberit a vetracím okienkom, vedľa kúpeľne je novo zrekonštruovaná kuchyňa s novou kuchynskou linkou, plynovým sporákom, elektrickou rúrou, digestorom a taktiež vetracím okienkom. Vedľa  kúpeľne je technická časť, kde sa nachádza kondenzačný plynový kotol zn. Protherm a špajza. Za domom je kôlňa a miesto na grilovanie. Na poschodie vedú drevené schody chatového typu kde sa nachádza priestranné podkrovie s jednou  miestnosťou tzv. manzartkou. Podkrovie ktoré je momentálne nevyužité disponuje s priestorom na jednu až dve podkrovné miestnosti.  Na dvore sa nachádza pekný altánok, malé detské ihrisko, prístrešok na auto a pekne upravená záhrada s vlastnou studňou. Náklady na bývanie spolu s el. energiou, spotrebou plynu a vody sú cca 150,- Eur/mesiac. V dome je zavedená pevná linka  a TV-skylink. Dom je napojený na všetky inžinierske siete ( voda, elektrika, plyn a  kanalizácia).  Lokalita kde sa dom nachádza je svojou polohou (do 5 minút pešou chôdzou do centra) veľmi vyhľadávaná. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.  Odporúčame vidieť!

Cena:  250.000,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  o obhliadku nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skRD Trenčianske Teplice