Garsónka 33 m2 Trenčín-Zámostie

cover

Garsónka 33 m2 Trenčín-Zámostie

Lokalita:

Trenčín -Zámostie


Rozloha:

33.0 m2


Cena:

79,500.0 €


Ponúkame na predaj iba u nás  priestrannú zrekonštruovanú  garsónku s kuchynským kútom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na ul. J. Hollého v Trenčíne časti Kvetná.

Byt (garsónka) o rozlohe 33 m² sa nachádza na prvom poschodí deväťposchodového panelového  bytového domu s orientáciou na JV. Byt pozostáva z chodby, kúpeľne s WC, pomerne priestrannej dennej miestnosti a kuchynskej časti.  V roku 2020 prešiel byt  rekonštrukciou kedy boli vymenené  interiérové dvere, okná za plastové, nové stierky, nová elektroinštalácia a vodoinštalácia, nová keramická dlažba na chodbe a v kúpeľni, plávajúca podlaha v dennej miestnosti. V kúpeľni bol vymenený obklad , vymurovaný nový sprchový kút , nové WC GEBERIT a práčka. Kuchynská časť je vybavená kuchynskou linkou s drezom a varnou keramickou doskou. Na chodbe sa nachádza vstavaná skriňa, botník a chladnička s mrazničkou. K bytu patrí pivnica. Bytový dom je zateplený, má nové vchodové dvere s elektronickým vrátnikom, nový výťah a zrekonštruovanú  strechu. Mesačné náklady na bývanie spolu s energiami pre 1osobu sú cca 120,- Eur. Byt sa predáva z časti zariadený. Kompletná občianska vybavenosť supermarket LIDL, zastávka MHD, ZŠ, Pošta a pod. sa nachádza v dosahu  200 m od bytového domu.  Bezplatné  parkovacie  miesta  sa nachádzajú  bezprostredne pred bytovým domom. Do centra mesta pešou chôdzou sa dostanete za 10 minút.

Cena: 79.500,-Eur/2.400,- Eur za 1m2.  

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  o obhliadku nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skGarsónka 33 m2 Trenčín-Zámostie