Garsónka 30 m2 Trenčín

cover

Garsónka 30 m2 Trenčín

Lokalita:

Trenčín-Juh II.


Rozloha:

30.0 m2


Cena:

73,500.0 €


 Ponúkame na predaj iba u nás  zrekonštruovaný panelový byt (garsónka)  s kuchynským kútom, priestranným balkónom ktorý sa nachádza  na Šmidkeho ulici v Trenčíne na sídlisku Juh.

Byt o rozlohe 30 m² sa nachádza na treťom poschodí deväťposchodového panelového  bytového domu . Byt pozostáva z chodby kde je umiestnená skriňa a vešiaková stena s botníkom, na chodbe sa ešte nachádza murovaný šatník (špajza) s osvetlením , kúpeľňa je vybavená  klasickou vaňou,  umývadlom so zrkadlom, WC kombi a práčkou. Denná miestnosť je pomerne priestranná s výstupom na veľký balkón. Táto miestnosť je kompletne zariadená  (manželská netypická posteľ, kožený gauč, konferenčný stolík, dve kreslá, televízor poličky), kuchynský kút je vybavený kuchynskou linkou so spotrebičmi a to chladnička s mrazničkou, elektrický sporák s elektrickou rúrou , digestorom,  mikrovlnnou  rúrou,  kuchynským stolom a dvomi barovými stoličkami. K vybaveniu dennej miestnosti patrí optický internet s balíkom TV programov Magio a klimatizačná jednotka. V byte bola vymenená elektroinštalácia, vodoinštalácia, plastové okná, interiérové dvere, vstupné bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha a  komplet celá kúpeľňa. K bytu patrí pivnica v suteréne. Bytový dom má dva bezbariérové vstupy je zateplený s novými výťahmi, vchodovými dverami a rekonštruovanými balkónmi. Kompletné  mesačné náklady na bývanie spolu s energiami pre max 2 osoby sú po navýšení energií  170,- Eur. Byt sa predáva so zariadením po dohode s majiteľom. Kompletná občianska vybavenosť sa nachádza v okruhu 200 m (nákupné stredisko Južanka, základná škola, zastávka MHD,  Pošta a pod. Platené   parkovacie  miesta  (ročná rezidenčná karta) sa nachádzajú  bezprostredne pred a za bytovým domom.

Cena:  73.500,-Eur/2.450,- Eur za 1m2.  

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  o obhliadku nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skGarsónka 30 m2 Trenčín