PRENAJATÉ 3-izbový byt 93 m2 Trenčín

cover

PRENAJATÉ 3-izbový byt 93 m2 Trenčín

Lokalita:

Trenčín-Juh III.


Rozloha:

93.0 m2


Cena:

176,500.0 €


Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt s balkónom a loggiou + parkovacie miesto v novostavbe na ulici Liptovská v Trenčíne na sídlisku Juh.
Byt o rozlohe 82,6 m2 + 6,6 m2 loggia a 3,9 m2 balkón sa nachádza na siedmom poschodí z ôsmich. Orientácia bytu je JZ. Byt pozostáva z predsiene, chodby, dennej miestnosti s výstupom na balkón, detskej izby a spálne s výstupom na loggiu. K dispozícii je ešte samostatná kuchyňa komplet vybavená a zariadená, kúpeľňa s klasickou vaňou, umývadlom, zrkadlom a práčkou, samostatné WC GEBERIT s umývadlom a zrkadlom. Poslednou miestnosťou v byte je murovaný šatník. Byt sa predáva z časti zariadený a patrí k nemu jedno parkovacie miesto. Bytový dom je zateplený a disponuje dvomi výťahmi a vlastnou plynovou kotolňou.
V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ( zastávka MHD, nákupné centrum Južanka, ZŠ, škôlka, športoviská, kultúrne stredisko a v blízkosti lesopark Brezina).                  Cena nájmu: 700,- Eur sp0lu s energiami

Cena nájmu za parkovacie miesto: Dohoda

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  o obhliadku nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPRENAJATÉ 3-izbový byt 93 m2 Trenčín