3-izbový byt s pozemkom Trenčín

cover

3-izbový byt s pozemkom Trenčín

Lokalita:

Trenčín-Juh II.


Rozloha:

258.0 m2


Cena:

190,000.0 €


Ponúkame Vám na predaj netradičný veľmi zaujímavý a priestranný 3-izbový tehlový byt s novou ešte nepoužitou jakuzou, pozemkom a prístavbami na ul. Halalovka v Trenčíne na sídlisku Juh.

Byt sa nachádza na prízemí bytového domu s obytnou plochou 83 m² a veľkým pozemkom k tomu, s rozlohou 175 m². To znamená, že úžitková plocha nehnuteľností celkom je 258 m². Byt pozostáva so vstupnej chodby, dennej miestnosti s kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi (varná doska, digestor, umývačka riadu, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, chladnička, mraznička) a špajza. Chodbou v byte kde je vstavaná šatníková skriňa so zrkadlom  sa dostaneme do spálne so vstupom do relaxačnej časti bytu ktorá je vybavená  jakuzou, príjemným sedením, sprchou a WC. Ďalšou miestnosťou je detská izba vybavená rozkladacou pohovkou a vstavanou skriňou, oproti detskej izby je priestranná  kúpeľňa vybavená sprchovým kútom, umývadlom so zrkadlom, rebríkovým radiátorom a prípojkou na práčku. Poslednými dvomi miestnosťami je  WC s umývadlom a miestnosť ktorá bude slúžiť ako práčovňa. V byte je zavedený internet a balík TV programov. K bytu patrí pivnica. Z dennej miestnosti sa vstupuje na udržiavaný zatrávnený pozemok na ktorom sa nachádza nový presklený altánok zariadený stolom a stoličkami, vybavený elektrikou a tepelným žiaričom  a drevená letná kuchyňa vybavená taktiež ako altánok elektrikou a tepelným žiaričom. Pozemok je po obvode oplotený s malou bránkou a veľkou kovovou bránou na diaľkové ovládanie. Mesačné náklady na prevádzku sú 170,- Eur. Táto brána slúži aj ako zadný vstup. Parkovanie poskytuje veľké, parkovisko na rezidenčnú kartu pred bytovým domom. Nehnuteľnosť je naozaj netradičná, odporúčame vidieť!

Cena: 190.000,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  o obhliadku nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.sk

 3-izbový byt s pozemkom Trenčín