3-izbový byt Sihoť II.

cover

3-izbový byt Sihoť II.

Lokalita:

Trenčín-Sihoť II.


Rozloha:

70.0 m2


Cena:

145,000.0 €


Ponúkame na predaj iba u nás 3-ibový byt s balkónom a loggiou, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na ul. M. Turkovej v Trenčíne časti Sihoť II.

Byt o rozlohe 70 m² a orientácii JV sa nachádza na 3.poschodí z 9. s výťahom. Byt v minulosti prešiel kompletnou rekonštrukciou a  jeho hlavnou výhodou okrem lokality sú  pomerne priestranné nepriechodné miestnosti, balkón, loggia  a dve pivnice. Byt pozostáva z chodby v tvare „L“, priestrannej dennej miestnosti s výstupom na balkón,  plnohodnotnej kuchyne s kuchynskou linkou, spotrebičmi, jedálenským stolom a stoličkami s výstupom na loggiu. Ďalšou miestnosťou je spálňa štandardných rozmerov a pekná priestranná detská izba. Na chodbe je ešte vstup do kúpeľne a samostatného WC. V byte sú plastové okná, v izbách laminátové podlahy, na chodbe v kuchyni,  kúpeľni a WC je keramická dlažba. Radiátory sú liatinové s termoregulačnými hlavicami a meračmi tepla. V byte je zavedený Magio internet s balíkom TV programov. Celkové mesačné náklady spolu s energiami sú 170,- Eur. Byt sa môže predávať s niektorým zariadením po dohode s majiteľom. K bytu patria dve pivnice v suteréne bytového domu.

Bytový dom je zateplený, má nové vchodové dvere s elektronickým vrátnikom a taktiež bezbariérový vstup. Rezidenčné parkovanie je bezproblémové pred bytovým domom a blízkom okolí. Kompletná občianska vybavenosť je sústredená v okruhu 250 metrov.

Cena: 145.000,-Eur 

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  o obhliadku nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.sk3-izbový byt Sihoť II.