3-izbový byt Bánovce nad Bebravou

cover

3-izbový byt Bánovce nad Bebravou

Lokalita:

Bánovce nad Bebravou


Rozloha:

72.0 m2


Cena:

139,900.0 €


Ponúkame Vám na predaj  iba u nás nadštandardne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt s  balkónom nachádzajúci sa v obci Bánovce nad Bebravou.

Ak hľadáte nehnuteľnosť ktorá sa svojim štýlom a dispozíciou odlišuje od štandardného panelákového bytu, potom práve naša ponuka by mohla spĺňať vaše kritéria. Teda ide o byt s rozlohou 72 m²  sa nachádza na 4.poschodí v zateplenom bytovom dome s novým výťahom a dispozičnou orientáciou okien na JZ. V roku 2018 prešiel kompletnou technickou aj dispozičnou rekonštrukciou spočívajúcou vo výmene  starej elektroinštalácie  a vodoinštalácie, v celom byte boli vymenené okná a radiátory, steny majú  nové  stierky, stropy podhľady a bodové osvetlenie. V celom bytovom priestore je umiestnená jednotná podlahová laminátová krytina. V byte boli ďalej vymenené vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere a všetky interiérové dvere spolu so zárubňami. Nová moderná kuchynská linka na mieru s množstvom odkladacieho priestoru a  so zabudovanými spotrebičmi vrátane stropného digestoru, elektrickej rúry,  umývačky riadu a keramickej varnej dosky dáva bytu znak čistých línii. Kuchyňu dopĺňa jedálenský stôl a stoličky. Taktiež nová kúpeľňa s dvomi umývadlami a veľkým zrkadlom, moderným obkladom, priestranným sprchovým kútom a klasickou vaňou jasne udáva tón moderného štýlu bývania. V kúpeľni je umiestnená ešte práčka so sušičkou a WC Geberit.  Nakoniec celý priestor je doladený vkusným kúpeľňovým nábytkom a bodovým osvetlením.  Ostatné miestnosti ako je chodba,  obývacia časť, detská izba a spálňa sú zariadené moderným  praktickým nábytkom a doladené i interiérovými doplnkami a osvetlením.  V byte je k  dispozícii  internet  a  balík TV programov. Celkové mesačné náklady na bývanie sú cca 200,- Eur/3 osoby. Bytový dom je zateplený s novými výťahmi, novými stúpacími rozvodmi až do bytu, novými vchodovými dverami a elektrickým vrátnikom. Pred bytovým domom sa nachádza dostatočné množstvo bezplatných parkovacích miest. V dosahu 200 m sa nachádza kompletná občianska vybavenosť( MHD, potraviny, škola,  škôlka, detské ihrisko ).  Byt je možno odkúpiť ihneď .

Cena:  139.900,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  o obhliadku nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.sk3-izbový byt Bánovce nad Bebravou