3-izbový byt 72 m2 Trenčín-Zámostie

cover

3-izbový byt 72 m2 Trenčín-Zámostie

Lokalita:

Trenčín -Zámostie


Rozloha:

72.0 m2


Cena:

138,000.0 €


Ponúkame na predaj iba u nás 3-izbový zrekonštruovaný a zariadený panelový byt s balkónom na ulici Duklianskych hrdinov v Trenčíne časť Zámostie.

Byt o rozlohe 72 m² sa nachádza na 4.poschodí 7 poschodového bytového domu. Byt prešiel  rekonštrukciou kedy bola vymenená elektroinštalácia, vodoinštalácia, stropné podhľady s bodovým osvetlením v niektorých častiach bytu, nové laminátové parkety, v kúpeľni a na samostatnom WC keramická dlažba a nový obklad. Ďalej boli vymenené okná za plastové okrem obývacej časti kde zostali zachovalé drevené. V miestnostiach sú nové interiérové dvere a zárubne a  vstupné  bezpečnostné dvere. Byt disponuje radiátormi KORADO s  termoregulačnými hlavicami a meračmi tepla. Byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby ktorá je vybavená dvomi vstavanými skriňami a botníkom. Na konci chodby je kúpeľňa vybavená klasickou vaňou, veľkým zabudovaným zrkadlom, umývadlom a práčkou. Vedľa kúpeľne sa nachádza samostatné WC. Kuchyňa je vybavená zachovalou kuchynskou linkou so spotrebičmi ktorými sú plynový sporák, elektrická rúra, digestor, chladnička s mrazničkou a kuchynský stôl so stoličkami. Ďalšou miestnosťou je spálňa so vstavanou skriňou, detská izba a obývacia miestnosť s výstupom na balkón. Dispozičnou výhodou bytu sú jeho nepriechodné vstupy do miestností. V byte je internet a káblová TV.  K bytu patrí pivnica v suteréne. Byt sa predáva spolu so zariadením po dohode s majiteľom. Bytový dom bol postavený v roku 1982 s panelovej konštrukcie. Celkové mesačné náklady na bývanie sú 240,- Eur/3 osoby. Pred bytovým domom  je dostatok rezidenčných  parkovacích miest. V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (potravinový reťazec LIDL, obchodný dom ÚSPECH, zastávka MHD, základná škola, niekoľko stredných škôl a reštaurácia. Veľkou výhodou tohto bytu je jeho blízkosť do centra mesta. Pešou chôdzou to trvá 10 minút.

Cena: 138.000,- Eur (1900,- Eur/1m2)

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.sk3-izbový byt 72 m2 Trenčín-Zámostie