3-izbový byt 73 m2 Trenčianske Teplice

cover

3-izbový byt 73 m2 Trenčianske Teplice

Lokalita:

Trenčianske Teplice


Rozloha:

73.0 m2


Cena:

123,000.0 €


Ponúkame Vám na predaj priestranný, tehlový a slnečný  3-izbový  byt po rekonštrukcii nachádzajúci  sa  vo štvrti SNP v kúpeľnom  meste Trenčianske  Teplice.

Tehlový byt  o rozlohe 73 m² sa nachádza  na 1. poschodí   bytového domu s orientáciou na JZ. V byte bola v roku 2019 realizovaná  kompletná rekonštrukcia so zachovaním dispozície miestností – murované jadro, nové stierky , nové plastové okná, nové žalúzie,  nové vstupné bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere so  zárubňami, nové laminátové podlahy v kombinácii s novou keramickou dlažbou,  nová kuchynská linka so spotrebičmi (sklo keramická indukčná varná doska, elektrická rúra, digestor, práčka, chladnička s mrazničkou, kuchynský stôl a stoličky),kvalitné liatinové radiátory sú pôvodné a zachovalé, novo zrekonštruovaná kúpeľňa  so sprchovým kútom, umývadlom, zrkadlom, skrinkou pod umývadlom, odkladacou skrinkou  a WC GEBERIT.   Súčasťou rekonštrukcie boli  v byte vymenené nové elektroinštalačné rozvody, svietidlá vypínače zásuvky  a  nové rozvody vody. K bytu patria dve murované pivnice spolu o veľkosti 4,33 m² nachádzajúce sa  v suteréne bytového domu.  V  byte je k dispozícii  TV Magio a  internet. Samotný bytový dom má na jar roku 2025 naplánovanú rekonštrukciu bytového domu spočívajúcu v zateplení kompletne celého bytového domu, vybudovaním nových balkónov pre každý byt a inštalácia fotovoltaických panelov na streche bytového domu. Vchodové dvere spolu s  elektronickým vrátnikom sú už vymenené. Taktiež strecha je po rekonštrukcii vrátane zateplenia. V  okolí bytového domu je dostatočné množstvo bezplatných parkovacích miest. V okruhu 200 m  sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a to:  základná škola, obchod s potravinami, pekárnička, reštaurácia,  autobusová zastávka a pod.  Do centra mesta pešou chôdzou je cca 10 minút. Z bytu sú pekné výhľady na blízky lesopark. Kompletné  náklady na bývanie spolu s elektrickou energiou, vykurovaním, vodným stočným a fondom opráv  (ktorý bol navýšený vzhľadom na chystané rekonštrukčné práce na bytovom dome) sú  cca 180,- Eur/mesiac. Byt sa po dohode s majiteľom môže predávať  spolu so zariadením.  Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0903 421 973.

Cena:  123.000,- Eur/ 1680,- Eur/ m2

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  o obhliadku nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.sk3-izbový byt 73 m2 Trenčianske Teplice