PREDANÉ Rodinný dom

cover

PREDANÉ Rodinný dom

Lokalita:

Trenčianske Jastrabie


Rozloha:

1,800.0 m2


Cena:

165,000.0 €


 Ponúkame na predaj novozrekonštruovaný rodinný dom s krásnym a priestranným pozemkom 1800 m² v obci Trenčianske Jastrabie.

Tehlový rodinný dom zrekonštruovaný v roku 2012 v chalupárskom štýle, pozostáva z troch izieb- denná miestnosť spojená s  kuchyňou, spálňa, pracovňa(alebo detská izba), kúpeľňa s WC+ technická miestnosť kde sa nachádza plynový kotol  a posledná miestnosť slúži ako komora. Na pozemku sa nachádza ešte prístavba slúžiaca na úschovu záhradného náradia posedenie (oddychová časť) a pri dome prístrešok pre jedno auto+ jedno parkovacie miesto je vo dvore. Dom  disponuje s IS (voda, elektrika, plyn + čistička)

Pozemok o rozlohe celkom 1815 m² je celý oplotený a rozdelený na prednú a zadnú časť, pričom predný pozemok  o rozlohe 1139 m² pozostáva z dvora , parcely kde stojí dom s úžitkovou plochou cca 100m² z prístavby a prístrešku pre auto. Zadná parcela o rozlohe 676 m² je zatrávnená plocha s možnosťou využitia ako stavebný pozemok so samostatným vstupom.  Nehnuteľnosť nepotrebuje žiadnu ďalšiu investíciu. mesačné náklady na bývanie celkom sú cca 150,- Eur/3 osoby.Odporúčame vidieť!

Cena 165.000,- Eur Pri rýchlom jednaní možná dohoda!

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame odbornú pomoc  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPREDANÉ Rodinný dom