REZERVOVANÉ 2-izbový byt

cover

REZERVOVANÉ 2-izbový byt

Lokalita:

Trenčín-Noviny


Rozloha:

60.0 m2


Cena:

92,000.0 €


Ponúkame Vám  dispozične zaujímavý veľmi zachovalý 2-izbový byt s balkónom a pivnicou po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti mesta Trenčín- mestská časť Noviny.

Byt s rozlohou 60 m2 sa nachádza na 3.p/3. Dispozícia bytu: priestranná chodba so šatníkovou časťou, kúpeľňa s vaňou umývadlom a zrkadlom, WC je samostatné, plnohodnotná kuchyňa situovaná na Západ. Obývacia miestnosť situovaná na Západ, je štandardných rozmerov s prechodom na priestranný balkón. Spálňa je nadštandardných rozmerov situovaná na Východ. Miestnosti v byte sú nepriechodné. V byte sú nové plastové okná, nové  plávajúce podlahy,  nové stierky aj stropy, nové interiérové dvere so zárubňami, nová elektroinštalácia, nová vodoinštalácia, nové bezpečnostné dvere, nové svietidlá, zásuvky a vypínače. Náklady na bývanie sú cca 145,- Eur/mes./2 osoby.Bytový dom prešiel zásadnou rekonštrukciou vnútorných rozvodov, strechy a fasády ktorá je zateplená, vchodové dvere sú plastové s elektrickým vrátnikom.V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (ZŠ, škôlka, obchody, reštaurácie, nemocnica), všade je výborná dostupnosť pešou chôdzou. Športové vyžitie- športovo golfový areál na pobreží  rieky Váh. Odporúčame vidieť!

Cena: 92.000,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame odbornú pomoc  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.sk



REZERVOVANÉ 2-izbový byt