PREDANÉ RD Trenčín-Zámostie

cover

PREDANÉ RD Trenčín-Zámostie

Lokalita:

Trenčín-Zámostie


Rozloha:

765.0 m2


Cena:

158,000.0 €


 Ponúkame Vám iba u nás na predaj  dvojpodlažný rodinný dom s terasou, krásnym slnečným  pozemkom, garážou, dvorom a jedným samostatným parkovacím miestom, ktorý  sa nachádza v širšom centre mesta Trenčín časť Istebník.

Pozemok má celkovú výmeru 765 m² z toho zastavaná plocha je 413 m²(dom s dvorom),  pozemok o výmere 18 m² na ktorom stojí garáž a záhrada  s rozlohou 334 m².

RD (ročník 1938) je dvojpodlažný podpivničený postavený s tehloblokov. V  roku 2012 bol čiastočne zrekonštruovaný. V dome boli  vymenené plastové okná, vchodové dvere, nové stierky, nová vodoinštalácia, nová elektroinštalácia a  nové rozvody kúrenia s kondenzačným kotlom umiestneným v pivnici. V celom dome sú kvalitné liatinové radiátory a pôvodné drevené interiérové dvere. Podlahy v  spálni a obývacej časti sú dubové parkety, v kuchyni a detskej izbe je plávajúca podlaha, v kúpeľni je položená  keramická dlažba a na  chodbe terasovitá podlaha. Strecha je sedlová, krytina-pozinkovaný plech. Vonkajšia fasáda je taktiež zrekonštruovaná s novým náterom a keramickým obkladom.

Dom o celkovej úžitkovej ploche 128 m² vrátane terasy pozostáva z troch miestností a príslušenstva a to na vyvýšenom prízemí z chodby v tvare “L“ ,ďalej kúpeľne, ktorá  je  vybavená sprchovým kútom, umývadlom, zrkadlom a WC typu Geberit, vedľa kúpeľne je práčovňa a sušiareň, oproti kúpeľne sa nachádza  spálňa so vstavanou skriňou a manželskou posteľou. Ďalšia miestnosť v dome je priestranná kuchyňa s kuchynskou linkou, pracovným pultom, jedálenským stolom  a spotrebičmi (vstavaná chladnička, vstavaná el.rúra, varná plynová doska, digestor, umývačka riadu). Poslednou časťou domu na prízemí je denná miestnosť. Na poschodie vedie zaujímavé točité schodisko kde sa nachádza detská izba s výstupom na  terasu. Podkrovie ktoré je momentálne nevyužité disponuje s priestorom na jednu až dve podkrovné miestnosti.  Dom je z časti (2/3) podpivničený. Na dvore sa nachádza garáž +  jedno parkovacie miesto vedľa garáže, predzáhradka a pekne upravená záhrada s vlastnou studňou. Dom je monitorovaný bezpečnostným kamerovým systémom. Náklady na bývanie spolu s el. energiou, spotrebou plynu a vody pre 3 osoby sú cca 150,- Eur/mesiac. V dome je zavedený internet a TV-skylink. Lokalita kde sa dom nachádza je svojou polohou obyvateľmi mesta veľmi vyhľadávaná. V blízkosti sa nachádza, škola, škôlka, nákupné centrum Lidl a do samotného centra pešou chôdzou sa dá dostať do 15 minút.  Odporúčame vidieť!

K domu je k dispozícii nová projektová dokumentácia týkajúca sa rekonštrukcie podkrovia a zateplenia.

 

Cena: 158.000,- Eur  Možnosť zľavy pri rýchlom jednaní!

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame odbornú pomoc  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPREDANÉ RD Trenčín-Zámostie