RD Svinná

cover

RD Svinná

Lokalita:

Svinná


Rozloha:

1,727.0 m2


Cena:

145,000.0 €


Ponúkame Vám iba u nás na predaj  dvojpodlažný rodinný dom s krásnym slnečným  pozemkom, garážou, prístavbami a dvorom  ktorý  sa nachádza v tichej časti obce Svinná pri Trenčíne.

Pozemok má celkovú výmeru 1727 m² z toho zastavaná plocha je 155 m²(dom s garážou a prístavbami),  dvor o výmere 387 m²  a záhrada  s rozlohou 1185 m².

RD (ročník 1962) je dvojpodlažný z časti podpivničený postavený z tehloblokov.  Dom bol postupne zrekonštruovaný. V dome boli  vymenené plastové okná, vchodové dvere, nová vodoinštalácia, nová elektroinštalácia a  nové rozvody kúrenia s novým kondenzačným kotlom a zásobníkom vody umiestneným v pivnici. V celom dome sú nové  radiátory KORADO. Podlahy v  izbách a obývacej časti sú laminátové, v kuchyni , na chodbe a v  kúpeľni je položená  keramická dlažba. Strecha je valbový krov, krytina- plech.

Dom o celkovej úžitkovej ploche cca 150 m² pozostáva z troch miestností a príslušenstva a to na vyvýšenom prízemí z chodby v tvare obdĺžnika, ďalej kúpeľne, ktorá  je  vybavená sprchovým kútom, rohovou vaňou, umývadlom, zrkadlom a WC –kombi. Oproti kúpeľne sa nachádza  spálňa so  skriňou a manželskou posteľou. Ďalšia miestnosť v dome je priestranná kuchyňa s kuchynskou linkou,  jedálenským stolom  a spotrebičmi (sporák,  digestor, chladnička). Poslednou  časťou domu na prízemí je denná miestnosť- obývačka  vybavená  krbovými kachlami. Na poschodie vedie murované  schodisko kde sa nachádza predsieň jedna zariadená  izba a druhá izba je nedokončená s dotiahnutou inštaláciou. V ostatnej časti podkrovia je možné dohotoviť kúpeľňu a WC. Dom je z časti podpivničený kde je priestor využitý ako kotolňa a práčovňa. Na dvore sa nachádza garáž, letná kuchynka a dreváreň. Pred domom je  predzáhradka a za domom pekne upravená veľká záhrada s vlastnou kopanou studňou.  Náklady na bývanie spolu s el. energiou, spotrebou plynu a vody pre 2 osoby sú cca 180,- Eur/mesiac. V dome je zavedený internet a TV programy. Nehnuteľnosť svojou polohou zaujme najmä  tých záujemcov ktorí vyhľadávajú tiché bývanie.   Odporúčame vidieť!

Cena:  145.000,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  o obhliadku nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skRD Svinná