PREDANÉ! RD Horovce

cover

PREDANÉ! RD Horovce

Lokalita:

Horovce


Rozloha:

767.0 m2


Cena:

89,000.0 €


Ponúkame Vám na predaj iba u nás rodinný dom s dvorom a záhradou stojaci v radovej zástavbe v tichej uličke pod lesíkom v obci Horovce okres Púchov.

Rodinný dom bol postavený v roku 1972 a pozostáva z troch častí ktorými sú nadzemné pivničné priestory  (suterén), prvé podlažie a podkrovie. Suterén pozostáva s troch miestností. Jedna miestnosť  je obývaná  ako letná kuchynka  vybavená  el. energiou, plynovým  sporákom a kachlami na tuhé palivo. Ďalšia miestnosť slúži ako technická kde je umiestnený plynový kotol a čerpadlo na čerpanie vody z vlastnej studne. V ďalšej miestnosti sú umiestnené dve chladničky. Na poschodí  sa nachádza klasická obytná časť so vstupnými dverami do domu ďalej chodba, kuchyňa, denná miestnosť (obývačka), spálňa a kúpeľňa s WC. Murované schodisko vedie do priestranného podkrovia s veľkým oknom. Podkrovie  je priam predurčené na  zhotovenie  samostatnej bytovej jednotky. Súčasťou domu je staršia stavba ktorá bude buď odstránená, alebo jej miestnosti môžu slúžiť  ako sklady, dielňa či po úprave garáž pre jedno až osobné autá. Pozemok o celkovej výmere 767 m² je rozdelený taktiež na tri časti. Pred domom je predzáhradka, dvor so zastavanou časťou (189 m²) a za domom je pekná veľká a upravená záhrada. Vo dvore je pripravená  prípojka na obecnú kanalizáciu a obecný vodovod. Dom je momentálne napojený na el. energiu a plyn. Voda je čerpaná el. čerpadlom z vlastného zdroja vody a využíva sa žumpa. Samozrejme možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu a obecný vodovod je na rozhodnutí nového majiteľa. Celkové mesačné náklady na bývanie sú cca 160,- Eur V obci sú dva obchody a dve pohostinstvá. Najbližšia väčšia obec je susedná obec Lednické Rovne.   Táto nehnuteľnosť môže byť využitá na bežné bývanie, alebo vďaka jej polohe aj ako víkendová chalupa, či ako priestory na podnikateľské účely.

Cena: 89.000,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPREDANÉ! RD Horovce