POZASTAVENÝ PREDAJ! RD-5 izbový

cover

POZASTAVENÝ PREDAJ! RD-5 izbový

Lokalita:

Čachtice


Rozloha:

200.0 m2


Cena:

179,900.0 €


Ponúkame na predaj iba u nás dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s  priestrannou terasou, garážou a s krásnym slnečným pozemkom postavený  v tichej uličke obce Čachtice .

Dom s úžitkovou plochou 180 m²  pozostáva na prízemí  z predsiene, chodby s výstupom na vonkajšiu terasu, kuchyne s kuchynskou linkou,  spotrebičmi a jedálenským stolom. Kúpeľňa je vybavená umývadlom so zrkadlom, vaňou  a sprchovým kútom, WC je samostatné.   Poslednými  miestnosťami  na prízemí domu je denná miestnosť s krbom  a  spálňa so šatníkovou vstavanou skriňou.

Na poschodie vedú drevené schody s kovovým zábradlím. Tu sa nachádza priestranná  miestnosť- hala alebo „átrium“  s prechodom na loggiu, tri izby, kúpeľňa ktorá je vybavená umývadlom a zrkadlom, práčkou a prípravou na sprchovací kút. WC je samostatné. Dom je s časti podpivničený. Pivnica  o rozlohe cca 20 m² pozostáva z dvoch miestností z toho jedna miestnosť slúži ako sklad so zaváraninami a je tu umiestnený plynový kondenzačný kotol a druhá miestnosť je dielňa.

K domu patrí priestranný slnečný pozemok s výmerou 2108 m².  Jedna časť pozemku slúži ako dvor s prístupovou cestou s prístreškom pre auto. Na dvore je postavená obojstranne priechodná garáž pre dve autá a terasa. Ďalšia časť pozemku je záhrada so skleníkom a posledná časť pozemku je kompletne zatrávnená s ovocnými stromami. K domu sú privedené všetky IS. Výhodou je aj vlastná studňa na pozemku s úžitkovou vodou na zalievanie záhrady. Vstupná kovová brána je elektrická na diaľkové ovládanie. Táto nehnuteľnosť je vhodná pre viacčlennú rodinu  ktorá inklinuje k záhradkárčeniu, prípadne chovu domácich zvierat a podobne. V obci  sa nachádza  občianska vybavenosť (maloobchod, reštaurácie, služby obyvateľstvu a pod.) Historickou časťou obce je  známy Čachtický hrad.POZASTAVENÝ PREDAJ! RD-5 izbový