PREDANÉ RD 5-izbový

cover

PREDANÉ RD 5-izbový

Lokalita:

Trenčianske Bohuslavice


Rozloha:

740.0 m2


Cena:

113,500.0 €


 

Ponúkame Vám na predaj 5-izbový dvojpodlažný RD so záhradou a dvorom a garážou v obci Trenčianske Bohuslavice pri Novom Meste nad Váhom.

Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1974 je vo veľmi dobrej kondícii, suchý, bez prasklín či vlhkostí. Je podpivničený zhruba na  50%. Strecha je sedlová a je zateplená. Krytina je hliníkový plech, konštrukcia tehla, kváder. K dispozícii sú všetky IS- elektrika, voda,  plyn a septik. Dom  disponuje s veľmi pekným slnečným rovinatým pozemkom o rozlohe 740 m², ktorý je rozdelený na dvor, záhradu a zastavanú časť. V zadnej časti pozemku je prístavba s garážou a tzv. letnou kuchyňou a drevárňou. Dom je napojený na plynové vykurovanie (plynový kotol r.2018 a taktiež na kotol s tuhým palivom).

Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou o veľkosti 170 m² bez pivnice pozostáva s prízemia, poschodia a pivnice. Do pivnice sa ide murovaným schodiskom cez chodbu v dome. V pivnici sú dve miestnosti kde sú vykurovacie telesá a priestor na sklad.

Prízemie pozostáva z verandy, priestrannej chodby, kuchyne, obývacej časti, spálne, detskej izby, kúpeľne, samostatného WC a špajze.

Na poschodí je chodba kuchyňa, kúpeľňa, dve izby (obývacia časť a spálňa) a poval.  V celom dome sú vymenené okná za nové plastové. Na modernizáciu domu podľa odhadu našej RK budú potrebné finančné prostriedky vo výške 35.000 až 40.000,- Eur, podľa typu prevedenia rekonštrukcie.

 

Cena: 113.500,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame odbornú pomoc  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPREDANÉ RD 5-izbový