PREDANÉ! RD 4-izbový

cover

PREDANÉ! RD 4-izbový

Lokalita:

Trenčín-Zámostie


Rozloha:

750.0 m2


Cena:

185,000.0 €


Ponúkame na predaj  iba u nás 4-izbový RD s garážou a pozemkom nachádzajúci sa v tichej uličke  vyhľadávanej lokality krajského mesta Trenčín časť Zámostie.

Pozemok s prístupom z oboch strán  a   celkovou  plochou  750 m²  je rozdelený na časť kde stojí dom s predzáhradkou, vedľa garáž s prístupovou cestou ku garáži spolu o rozlohe  394 m². Za domom sa nachádza  záhrada s vlastnou studňou o  rozlohe 356 m². Rodinný tehlový dom situovaný (východ- západ)  bol postavený v roku 1965 a je dvojpodlažný  s čiastočným podpivničením.  V jednej časti pivnice sa nachádza nový kondenzačný plynový kotol (1,5 roka)a v druhej časti je sklad ovocia a zeleniny. Vyvýšené prízemie domu o rozlohe cca 90 m² tvorí zádverie, chodba, kuchyňa s kuchynskou linkou, sporákom a špajzou, oproti kuchyne sa nachádza  priestranná obývacia časť, detská izba a nakoniec  spálňa. Na chodbe sa nachádza ešte kúpeľňa s WC, sprchovým kútom umývadlom, zrkadlom, práčkou a rebríkovým radiátorom. S chodby sa vychádza na poschodie kde je  jedna miestnosť (manzartka) s rozlohou cca 12 m²  a podkrovie. Táto miestnosť na poschodí nie je vykurovaná. Dom prešiel v roku 2017 čiastočnou rekonštrukciou pri ktorej boli  vymenené vchodové dvere, plastové okná vo všetkých miestnostiach, kúpeľňa, čiastočne strecha+ krytina a kompletne fasáda.  Celé poschodie je pripravené na rekonštrukciu. Pozemok  je celý oplotený,  spredu sa nachádza kovová brána. Dom je napojený na všetky IS (voda, elektrika, plyn, kanalizácia). Mesačné náklady na bývanie sú cca 152,- Eur.

Výhody: tiché bývanie v rámci mesta, priestranný dvor so záhradou, dobrý susedia, dom je okamžite obývateľný, kompletná občianska vybavenosť  v dosahu do 300 m. Odporúčame vidieť!

Cena: 185.000,- EurPREDANÉ! RD 4-izbový