Polyfunkčná budova

cover

Polyfunkčná budova

Lokalita:

TrenčianskaTeplá


Rozloha:

823.0 m2


Cena:

490,000.0 €


Ponúkame exkluzívne iba u nás polyfunkčnú dvojpodlažnú budovu (ročník 2007)  s  parkovacími miestami  s rozlohou pozemku 823 m²  z toho zastavaná plocha  má rozlohu 343 m² v centre mesta Trenčianska Teplá.

Prízemie:  v prevádzke  sa toho času nachádza lekáreň , detská ambulancia s čakárňou, kancelárske priestory pre dve firmy,  na chodbe WC ženy, muži a WC pre telesne postihnutých+ výťah,schodisko, miestnosť pre upratovačky a sklad.

Poschodie: v prevádzke sa toho času nachádza obvodný lekár s čakárňou, psychologická poradňa, Prvá stavebná sporiteľňa, prenajaté dve kancelárie pre 2 firmy, výťah, na chodbe WC ženy, muži, techn. miestnosť (kotolňa) a jeden priestor v hrubej stavbe o rozlohe cca 110 m² s odpadmi a el. elektrinou a balkónom.

Pred budovou na pozemku sa nachádza 9 vlastných parkovacích miest, z boku budovy je na pozemku vysadená zeleň a zo zadnej časti budovy je vydláždený pozemok ohraničený posuvnou bránou s  cca 10 park. miestami . K tomuto zadnému pozemku je treba doriešiť príjazdovú cestu.

Cena nehnuteľnosti:  490.000,- EURPolyfunkčná budova