Polyfunkčná budova

cover

Polyfunkčná budova

Lokalita:

Centrum Trenčín


Rozloha:

1,288.0 m2


Cena:

650,000.0 €


Ponúkame na predaj (Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.) polyfunkčný komplex v užšom centre mesta Trenčín (Námestie sv. Anny) so širokým využitím.

Budova v tvare pôdorysu písmena „L“ je trojpodlažná, z časti podpivničená.  Celkový sumár podlahovej  plochy je 1288 m². V budove sa nachádzajú reštauračné priestory, bar, herňa, predajňa (bagetáreň), kaderníctvo, zubná ambulancia, kancelárie, ubytovacie priestory, kotolňa, sociálne priestory a príručné sklady. Celá budova je zameraná na prenájom priestorov, pričom časť priestorov je prenajatá. Stavba je využívaná prevažne na obchodno-administratívne účely a herňu a z 2-podlažnej časti, ktorá je využívaná prevažne na obchodno-reštauračné účely. Administratívne priestory na poschodiach majú spoločný vstup, jednotlivé obchodné a reštauračné priestory majú samostatné vstupy. Interiér najmä obchodných a reštauračných priestorov je v zachovalom stave s použitím nadštandardných prvkov. Celá budova je zateplená.

Alternatívne je stavba využiteľná v danej lokalite na široké obchodné účely a administratívne účely. Stavba má sociálne priestory na každom podlaží. Prístup do priestorov je z pasáže, resp. z Braneckého ulice.

Vzhľadom na druh objektu, technický stav a lokalitu, v ktorej sa nachádza, sa neuvažuje s rizikom spojeným s využitím nehnuteľnosti.Polyfunkčná budova