Motorest

cover

Motorest

Lokalita:

Moravské Lieskové


Rozloha:

1,120.0 m2


Cena:

198,000.0 €


Prvá Trenčianska Realitná s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj Motorest (novostavba) nachádzajúci sa v obci Moravské Lieskové pri hlavnej ceste(hlavný ťah na Moravu) 1 km od hraničného priestoru s Českou republikou čo motorestu dáva  strategický význam a pre motoristov smerujúcich do ČR alebo opačne do SR pekné  spríjemnenie cesty v oddychovej zóne motorestu.

Stavba, skolaudovaná v roku 2018 disponuje s celkovým pozemkom 1120 m². Z toho zastavaná plocha je 160 m² . Všetky IS (elektrina, voda, plyn, nová kanalizácia-už len pripojiť, internet).

Motorest je rozdelený na dve časti:  Prízemie- úžitková plocha 160 m² jedáleň s výčapom, kávovarom, drezom na umývanie riadu (hlavná miestnosť) WC muži  a ženy, technická miestnosť s plynovým kotlom a zásobníkom vody , WC, sprcha a šatňa pre zamestnancov, sklad pre potraviny so zvlášť vchodom pre zásobovanie, kuchyňa vybavená  pre rýchlu tepelnú úpravu jedla (minutky)a občerstvenie. V tejto prízemnej časti je podlahové vykurovanie.

Poschodie- úžitková plocha 160 m² s odpadmi, s prípravou na vodoinštaláciu a elektroinštaláciu, prípravou na podlahové kúrenie. Treba vybudovať schodište na poschodie. V tejto časti je možné vybudovať izby s lôžkami pre návštevníkov, alebo ako klasická bytová jednotka pre bývanie prípadného majiteľa.

Na dvore je postavená prístavba vybavená s umývadlom a WC. Na dvore je cca 10 parkovacích miest (odporúča sa položenie zámkovej dlažby. Pred vchodom do motorestu je zastrešená malá terasa a z bočnej časti penziónu je veľká terasa so stolmi a lavicami na sedenie (treba vymeniť a terasu zastrešiť). Na pozemku je zhotovená prístavba s drevenou fasádou, vybavená je elektrickou energiou vodovodom, hlavnou miestnosťou, umývadlom a zrkadlom  a  samostatným WC.  Motorest je zabezpečený zabezpečovacím systémom cez GSB na políciu. V celom objekte je Wifi internet zadarmo (majiteľ nemusí platiť). Celkové prevádzkové náklady motorestu sú cca 200,- Eur/ mesiac. Prevádzka je zhotovená podľa predpisov a vlastní všetky úradné povolenia na prevádzku. V okolí je nádherná príroda (Javorina a pod.).

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame odbornú pomoc  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skMotorest