Luxusný 7-izbový RD

cover

Luxusný 7-izbový RD

Lokalita:

Beckov


Rozloha:

925.0 m2


Cena:

550,000.0 €


 Ponúkame na predaj 7-izbový dvojpodlažný, dvojgeneračný luxusný rodinný dom s krytým bazénom a krásnym pozemkom situovaným priamo pod skalou hradu Beckov.

Rodinný dom je určite výnimočný svojou polohou, veľkosťou a prevedením. Nehnuteľnosť ktorá bola skolaudovaná v roku 2012 disponuje pozemkom o celkovej rozlohe 925 m².  Z toho veľkosť zastavanej  plochy (spolu dom, garáž a bazén) má výmeru  366 m²  a záhrada s plochou  559 m². Veľkosť podlahovej  plochy domu spolu s  poschodím je cca 350 m².

Vybavenie domu:

Prízemie – vstupná hala, kúpeľňa s WC, umývadlo so zrkadlom a sprchovým kútom, hosťovská izba, miestnosť ako práčovňa, sušiareň a žehliareň, spálňa s východom priamo do krytého bazéna,  druhá kúpeľňa vybavená  vaňou, sprchovým kútom, dvoj-umývadlom so zrkadlom a WC, ďalšou miestnosťou na prízemí je  kuchyňa s kuchynskou linkou  a spotrebičmi (indukčná varná doska, digestor, zabudovaná elektrická rúra, umývačka riadu, zabudovaná chladnička a špajza) a priestranná denná miestnosť  s priznanými stropnými efektne vyzerajúcimi drevenými hradami, krbom s elektronickým systémom spätného ťahu proti zadymeniu, jedálenským stolom a relaxačnou časťou s východom na dvor.

Poschodie – na poschodie vedú drevené schody s kovaným zábradlím. Tu sa nachádza átrium kde sú umiestnené posilňovacie stroje, ďalšia časť poschodia disponuje samostatnou bytovou časťou vybavenou  dvomi izbami, dennou miestnosťou s výstupom na loggiu  a kompletne vybavenou kuchyňou, kúpeľňou so sprchovým kútom, so zrkadlom a WC. V druhej časti poschodia sa nachádza  jedna izba s priestrannou kúpeľnou, ktorá je vybavená  vaňou sprchovým kútom, dvomi umývadlami , zrkadlom a WC. V celom dome je podlahové vykurovanie v kombinácii s radiátormi (len v miestnostiach na spanie), dom je klimatizovaný a vybavený elektrickým žaluzím na diaľkové ovládanie, súčasťou úspory energií sú solárne kolektory na ohrev vody. Celý interiér domu je zhotovený s kvalitných materiálov ako je vidieť aj na fotodokumentácii. Súčasťou domu je technická miestnosť s plynovým kotlom aj kotlom na tuhé palivo, zariadenie na solárny ohrev vody a zmäkčovanie vody. Posledná miestnosť (30 m²) v rámci domu je momentálne bez využitia.

Exteriér – dvor je rozdelený na časť kde je postavená garáž s elektrickou bránou na diaľkové ovládanie, krytý bazén s rozmermi 9,5 m x 4,5m vybavený s chemickou úpravou vody, ďalšia časť dvora je zatrávnená so zavlažovacím  systémom, sčasti je dvor vyložený keramickou dlažbou, časť pozemku je vyčlenený na záhradníčenie a posledná časť dvora slúži ako parkovisko max. pre dve autá. Vstupná brána na pozemok je elektriky ovládaná diaľkovým ovládačom.

Táto nehnuteľnosť je vhodná pre náročných  a solventných záujemcov, ktorí vedia oceniť výnimočnosť, dobrý vkus  a charizmu celého objektu. Obec Beckov kde sa daná nehnuteľnosť nachádza je vzdialená  cca 5 km od okresného mesta Nové Mesto nad Váhom a  18 km od krajského mesta Trenčín.

Cena: 550.000,- Eur   Luxusný 7-izbový RD