PREDANÉ 5-izbový RD

cover

PREDANÉ 5-izbový RD

Lokalita:

Trenčín časť Kubrica


Rozloha:

445.0 m2


Cena:

169,900.0 €


 

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom s pozemkom v tichej lokalite s prírodnou scenériou v Trenčíne časť Kubrica.

Celková výmera pozemku je 445 m² z toho zastavaná plocha na ktorej je postavený dom spolu s vonkajšou zastrešenou terasou a záhradnou prístavbou slúžiacou ako dreváreň je 121 m².

Rodinný dom bol rekonštruovaný v roku 2012 (nové eurookná, podlahy sú plávajúce v kombinácii s keramickou, interiérové dvere so zárubňami, nová elektroinštalácia a vodoinštalácia).Dom pozostáva z  prízemnej časti (suterén) v ktorej sa nachádzajú dve miestnosti slúžiace ako hosťovské izby s príslušenstvom ako je kúpeľňa s WC sprchovým kútom a umývadlom. V druhej časti suterénu  sú dve pivnice , technická miestnosť kde je plynový kotol, zásobník na teplú vodu a práčka. Do druhej hlavnej časti domu sa vchádza dvomi vchodmi a to zo suterénu murovaným schodiskom a od hlavnej komunikácie bezbariérovým vstupom. Hlavná časť domu pozostáva z dennej miestnosti spojenej s kuchyňou a krbom,  ďalšou miestnosťou je priestranná spálňa a detská izba, priestranná kúpeľňa disponuje dvomi umývadlami klasickou vaňou a WC. V chodbe sa nachádza zádverie s odkladacou miestnosťou na kabáty a obuv. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (voda, elektrika, plyn, žumpa). Konštrukcia domu: tehla, kváder,  strecha sedlová, krytina klasická škridla.

Cena: 169.900,- Eur . Pri rýchlom jednaní ponúkame výraznú zľavu!  

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame odbornú pomoc  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPREDANÉ 5-izbový RD