PREDANÉ 5-izbový RD novostavba

cover

PREDANÉ 5-izbový RD novostavba

Lokalita:

Kubrá-Súvoz Trenčín


Rozloha:

236.0 m2


Cena:

189,900.0 €


Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.ponúka na predaj novostavbu ( už vo výstavbe!) (Dokončenie stavby do 10/ 2019) Posledný 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom s garážou, balkónom, terasou a pozemkom ktorý je momentálne vo výstavbe bude postavený v novej privátnej ulici spolu už postavenými ôsmimi rodinnými domami ako predposledný a krajný v radovej zástavbe vo vyhľadávanej štvrti Pod Sokolice v krajskom meste Trenčín.

RD bude zhotovený podľa moderných trendov ako ultranízkoenergetická dvojpodlažná stavba s garážou. Ku každému domu okrem garážového parkovania patria na viac dve parkovacie miesta pred domom. K príslušenstvu každého RD patrí ešte pozemok s vonkajšou terasou zo zadnej strany domu. RD (H9) holodom krajný disponuje s pozemkom o rozlohe 234 m² + (možnosť prikúpenia 28 m² pozemku za príplatok 100 Eur/1 m²)  z toho zastavaná plocha je 84 m2 a úžitková 154 m2.  Cena RD(H9)krajný je 189.900,- Eur. 

Popis stavby: konštrukcia- tehla, rovná strecha, fasádny zateplovací materiál, okná plastové s izolačným trojsklom, vchodové dvere bezpečnostné zn. HÖRMANN Titan (Nemecko) s presklením. Garážová brána elektrická s diaľkovým ovládaním zn. HÖRMANN, 2x WC zn. GEBERIT, vykurovacie teleso- kondenzačný plynový kotol so zásobníkom vody, vykurovanie teplovodné podlahové v kúpeľni v kombinácii s rebríkovým radiátorom v energetickej triede A1 ako ultranízkoenergetická stavba s mesačnými nákladmi na vykurovanie vo výške 34,- Eur. Parkovacie miesta a chodníky pred domom a vonkajšia terasa za domom bude vyložená zámkovou dlažbou. Oplotenie pozemku- pletivový plot.

Vnútorná dispozícia:  Hlavný vstup do domu je cez zádverie, alebo aj cez garáž. V prízemí  sa nachádza technická miestnosť (kotolňa, sklad), samostatné WC, vymurovaný priestor na šatníkovú skriňu, odkladací priestor pod schodmi, denná miestnosť spojená s kuchynskou časťou s východom na vonkajšiu terasu.

Poschodie:  spálňa, 2x detská izba, pracovňa, priestranný murovaný šatník, kúpeľňa a samostatné WC. Zo spálne a kúpeľne bude zhotovený prechod na balkón. (Záujemca môže vstúpiť do projektu v rámci vnútornej dispozície).

Občianska vybavenosť:  nákupne  centrum MAX, potraviny COOP Jednota, BILLA, zastávka MHD. Záujemcovia si nehnuteľnosť môžu rezervovať už teraz!
Uvedené ceny jednotlivých RD sú konečné bez možnosti navýšenia! V uvedenej cene je zahrnutá konzultácia s finančným poradcom, provízia pre RK, kompletný právny servis, notárske poplatky a správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.
Zhotoviteľ ponúka záujemcom dovybavenie interiéru za poplatok 10.000,-Eur. V tejto cene je zahrnuté: laminátové podlahy, internetové dvere, dlažby, obklady, sanita- vaňa, umývadlá, vodovodné batérie, práca.
Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame odbornú pomoc v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle: 0903 421 973 Ľuboš Somorovský

 PREDANÉ 5-izbový RD novostavba