REZERVOVANÉ 4-izbový RD bungalov

cover

REZERVOVANÉ 4-izbový RD bungalov

Lokalita:

Trenčín-Zámostie


Rozloha:

415.0 m2


Cena:

185,000.0 €


 Ponúkame Vám iba u nás možnosť nového a moderného bývania v 4 izbovom rodinnom dome typu bungalov nachádzajúci sa v krajskom meste Trenčín vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti  Zlatovce.

Rodinný dom  je dokončený v prevedení nízkoenergetického holodomu, má vydané kolaudačné rozhodnutie a taktiež je stavba zapísaná na liste vlastníctva, to znamená, že nehnuteľnosť  je pripravená nájsť si svojho  nového majiteľa. Dom  so zastavanou plochou 142,90 m² vrátane zastrešenej terasy a vykurovacou  plochou  106,70 m² a pozemkom o celkovej výmere 415 m² poskytuje komfortné bývanie pre všetky vekové kategórie – pre mladú rodinu, rodinu stredného veku ale aj pre seniorov.

Dom je radený do kategórie nízkoenergetického prevedenia, postavený z obvodového muriva Porfix 300 mm a po obvode zateplený izolantom hrúbky 200 mm. Strop je taktiež zateplený s izolantom hrúbky 150 mm s vytvoreným úložným priestorom v podkroví. Pri realizácii boli použité moderné a kvalitné plastové okná s izolačným 3-sklom a bezpečnostné vchodové dvere, podlahové kúrenie – s možnosťou regulácie tepla digitálnym termostatom umiestneným v každej miestnosti zvlášť. Strecha je valbová na ktorej sú namontované trojfázové slnečné kolektory slúžiace k ohrevu vody, elektrického vykurovania, varenia  a osvetlenia. Pri kombinácii čerpania elektrickej energie so slnečnými  kolektormi náklady na spotrebu el. energie klesnú medziročne o 25 až 30 %! Stavba pozostáva z chodby s prechodom do dennej miestnosti s kuchynskou časťou, špajzou (šatníkom) a východom na terasu. Rodičovská spálňa má vlastnú kúpeľňu s prípravou na WC (GEBERIT), vaňu,osvetlenie a umývadlo. Ďalej sú k dispozícii dve detské izby identických rozmerov zhotovené zrkadlovo. K detským izbám prislúcha samostatná kúpeľňa s prípravou na WC(GEBERIT), príprava na sprchový kút, osvetlenie a umývadlo. Posledná miestnosť je technická s pripojením na práčku, elektrickou a vodovodnou rozvodňou, pripojením na filter úpravy vody, a prípojka na zásobník teplej vody. Do domu je privedený internet a TV prípojka. Vonkajšia zastrešená terasa s elektroinštaláciou o rozlohe 12 m² je už len čerešničkou na torte tejto praktickej, modernej a vkusnej stavby. Príjazdová cesta bude po celej dĺžke vybetónovaná. Pozemok nie je príliš veľký, ale umožňujúci novým majiteľom vytvoriť pri dome dvor pre deti, za domom záhradku a ešte zostane parkovacia plocha na  dve autá.

Cena RD spolu s pozemkom:  185.000,-Eur

 

 Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame odbornú pomoc  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skREZERVOVANÉ 4-izbový RD bungalov