REZERVOVANÉ 4-izbový byt

cover

REZERVOVANÉ 4-izbový byt

Lokalita:

Trenčín-Zámostie


Rozloha:

80.0 m2


Cena:

110,000.0 €


Ponúkame iba u nás 4-izbový byt s balkónom a vlastným dvorom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na ulici Bavlnárska Trenčín- Zámostie.

Byt o rozlohe 80 m² sa nachádza na treťom poschodí zo štyroch bez výťahu. Bytový dom bol postavený v roku 1986 z materiálu porobetón a v roku 2005 bola v byte prevedená kompletná rekonštrukcia. Byt pozostáva z chodby do tvaru „L“ odkiaľ je vchod do kúpene vybavenej rohovou vaňou, sprchovým kútom dvoj- umývadlom so zrkadlom a práčkou, vedľa kúpeľne je vstup na samostatné WC- (Geberit). Ďalšou miestnosťou je kuchyňa s kuchynskou linkou, el. rúrou, plynovým sporákom, digestorom, umývačkou riadu a rohovou jedálenskou zostavou. Dve rozmerovo identické detské izby sú nepriechodné. Priestranná denná miestnosť je zariadená starším, ale zachovalým nábytkom a poslednou miestnosťou je spálňa s výstupom na pomerne priestranný balkón o veľkosti 3,5 m². Podlaha v byte je kombinovaná, v obývacej časti, detských izbách a v spálni sa nachádza plávajúca podlaha, v kuchyni, na chodbe, v kúpeľni, WC a na balkóne je keramická dlažba, okná sú plastové, vstupné dvere bezpečnostné. Byt sa predáva z veľkej časti so zariadením. K bytu patrí veľká murovaná pivnica o rozlohe 15 m² a podiel na priestrannom oplotenom spoločnom dvore ktorý sa nachádza za bytovým domom. Celkové mesačné náklady na bývanie sú cca 200 Eur/mesiac. Bytový dom je zateplený s novými vchodovými dverami a elektronickým vrátnikom. Pred bytovým domom sa nachádza momentálne bezplatné a bezproblémové parkovanie.

V blízkom okolí je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť vrátane ZŠ, stredných odborných škôl, reštaurácii, obchodov, pošty, MHD a pod.

Cena: 110.000,- Eur (1375,- Eur/1m2)REZERVOVANÉ 4-izbový byt