4-izbový byt

cover

4-izbový byt

Lokalita:

Trenčín-Juh II


Rozloha:

81.0 m2


Cena:

173,000.0 €


Ponúkame na predaj iba u nás 4-izbový panelový byt s loggiou a garážou na ul. Mateja Bela v Trenčíne  časť Juh.

Byt o rozlohe 81 m² sa nachádza na 5 poschodí z 9 s výťahom. Byt prešiel v roku 2013 kompletnou rekonštrukciou spočívajúcou vo výmene elektroinštalácie, vodoinštalácie a  vo výmene nových plastových okien a  vo  vymurovaní  kúpeľne a samostatného WC. V kúpeľni  boli  vymurované poličky, osadená nová rohová vaňa so zástenou, nové umývadlo a zrkadlo, keramický obklad a dlažba, prípojka  na práčku. Miestnosť na WC je obložené keramickým obkladom a keramickou dlažbou. V celom byte boli zhotovené nové stierky vrátane  stropných, boli osadené nové interiérové dvere spolu so zárubňami. Podlahy sú plávajúce v kombinácii s keramickou. V kuchyni, obývacej časti v spálni a dvoch detských izbách je plávajúca podlaha a na chodbe a loggii je keramická dlažba. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou a spotrebičmi. Byt je orientovaný na východozápad. K bytu patrí pivnica v suteréne. Kompletné mesačné náklady na bývanie sú 140,- Eur/1 osoba. V byte je zavedený balík TV programov s internetom.   Spolu s bytom je možné odkúpiť aj garáž ktorá sa nachádza sa 100 m od bytu. Garáž so štandardnými rozmermi  je vymaľovaná s keramickou podlahou a elektrickou bránou na diaľkové ovládanie.

Bytový dom taktiež prešiel kompletnou rekonštrukciou. Boli zateplené obvodové múry, zateplená  strecha, vymenené nové  vchodové dvere s elektronickým vrátnikom. V suteréne bytového domu sú k dispozícii spoločné priestory slúžiace na úschovu bicyklov a kočíkov.

V blízkosti bytového domu je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť.

Cena bytu spolu s garážou:  Dohoda

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.sk4-izbový byt