Predané 3 izbový byt Trenčín

cover

Predané 3 izbový byt Trenčín

Lokalita:

Trenčín Sihoť III.


Rozloha:

65.0 m2


Cena:

135.0 €


 Ponúkame na predaj iba u nás 3-izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a  tichej lokalite mesta Trenčín časť Sihoť III.

Byt s obvodovou konštrukciou PANELBLOK a vnútornými priečkami – IPOR  o rozlohe 65 m² sa nachádza na 4 poschodí zo 4 s novým priestranným výťahom.  Byt pozostáva z chodby tvaru „T“, obývacej časti s výstupom na balkón ktorý má rozlohu 4,8m², kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, drezom, stolom a tromi stoličkami, plynovým sporákom, elektrickou rúrou, digestorom umývačkou riadu a chladničkou. Vedľa kuchyne na chodbe sa nachádza špajza na potraviny. Oproti kuchyni cez chodbu sa nachádza detská izba, ďalej kúpeľňa so sprchovým kútom umývadlom, zrkadlom, kúpeľňovým nábytkom, rebríkovým radiátorom a práčkou. Poslednou miestnosťou je spálňa. Okná na spálni a detskej izbe sú orientované na východ a obývacia časť spolu s kuchyňou sú orientované na juhozápad. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátene elektroinštalácie a vodoinštalácie. Osvetlenie v celom byte je riešené stropnými bodovými svetlami, každá miestnosť je vybavená prípojkami na internet a TV+ zásuvkami a vypínačmi. Podlahy sú všade nové vinilové šedej farby s bielymi drevenými obvodovými lištami, v kúpeľni a samostatnom WC je keramická dlažba a keramický obklad. V miestnostiach sú nové radiátory KORADO s termoregulačnými hlavicami a meračmi tepla, nové interiérové dvere a zárubne bielej farby, nové vchodové bezpečnostné dvere šedej farby, nové plastové okná ,na balkónových dverách so sieťkou. Na priestrannom balkóne sa nachádza keramická dlažba. Byt je ladený do biela s prvkami šedej farby čím pôsobí veľmi príjemne, svetlo a čisto. Z bytu je exkluzívny  výhľad na okolie a hrad. K bytu patrí murovaná pivnica. Mesačné náklady na bývanie spolu s energiami a fondom opráv činí čiastku 210,-Eur/ 2 osoby. Bytový dom v ktorom sa nachádza iba 12 bytov je taktiež po rekonštrukcii strechy a balkónov, je zateplený, s novým moderným výťahom, novými vchodovými dverami   a elektronickým vrátnikom. Veľkou výhodou je priestranné parkovisko pred bytovým domom, čo zaručuje bezproblémové parkovanie. Bytový dom je situovaný v tichej časti mimo hlavnej cesty s kompletnou občianskou vybavenosťou v okruhu 300 metrov.

Cena: 135.000,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPredané 3 izbový byt Trenčín