3-izbový byt Trenčín

cover

3-izbový byt Trenčín

Lokalita:

Soblahovská Trenčín


Rozloha:

67.0 m2


Cena:

115,000.0 €


Ponúkame na predaj, prípadne výmenu za garsónku, alebo 1-izbový byt + doplatok( mimo sídliska Juh v Trenčíne) 3-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej časti mesta Trenčín na ulici Soblahovská.

3-izbový byt o rozlohe 67 m2 spolu s pivnicou je orientovaný na V/Z a nachádza sa na vyvýšenom prízemí. Byt je v pôvodnom stave a pozostáva z troch priestranných  izieb, priestrannej chodby, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. K bytu patrí pivnica. Mesačné náklady na bývanie spolu s energiami sú 150,- Eur.  Byt disponuje zachovalými a kvalitnými dubovými parketami v miestnostiach, sprchovým kútom, umývadlom a práčkou v kúpeľni, v kuchyni je staršia  kuchynská linka a spotrebiče- plynový sporák, digestor, chladnička s mrazničkou. Mestská časť kde sa byt nachádza je záujemcami o kúpu  veľmi vyhľadávaná vzhľadom na jej  blízkosť k centru mesta  ktorá je cca 10 minút pešou chôdzou. Samozrejmosťou je kompletná občianska vybavenosť v okruhu 300 m.

Cena: 115.000,- Eur/ 1.716,- Eur/1 m2

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  o obhliadku nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.sk3-izbový byt Trenčín