3-izbový byt-Juh

cover

3-izbový byt-Juh

Lokalita:

Trenčín-Juh


Rozloha:

72.0 m2


Cena:

95,000.0 €


 Ponúkame na predaj iba u nás (trencianskarealitna.sk) priestranný 3-izbový panelový slnečný byt  nachádzajúci sa na Šafárikovej ulici v Trenčíne na sídlisku Juh.

Byt  o rozlohe 72 m² sa nachádza na siedmom najvyššom poschodí čo zaručuje tiché bývanie s pekným výhľadom na okolie.

Byt situovaný VZ smerom pozostáva zo zádveria s keramickou dlažbou na podlahe a dvomi identickými špajzami  vhodné na skladovanie potravín. Po ľavej strane sa nachádza kuchyňa s kuchynskou linkou zabudovanými spotrebičmi vrátane umývačky riadu, kuchynského stola, Tv  príjmača,  a chladničky. Podlaha je plávajúca. Na chodbe sa nachádza vstavaná skriňa, technická miestnosť kde je práčka a žehliareň, ďalej kúpeľňa s klasickou vaňou, murovaným sprchovým kútom umývadlom a zrkadlom, vedľa kúpeľne sa nachádza samostatné WC. Pozdĺž chodby s plávajúcou podlahou sa dostaneme do nepriechodnej miestnosti ktorou je detská izba. Z chodby sa dostaneme ešte do obývacej časti s východom na priestranný balkón. V obývacej časti sa nachádza kvalitná drevená podlaha (lisovaný dub) a taktiež nový stropný podhľad s led podsvietením. Poslednou miestnosťou je spálňa. Je to priechodná miestnosť z obývacej časti. V spálni okrem manželskej postele a nočných stolíkov je šatníková skriňa a kancelársky stôl s kancelárskym kreslom. V celom byte sú nové plastové okná, interiérové dvere zasúvacie, alebo klasické všetky v bielom prevedení + bezpečnostné vchodové dvere. Na radiátoroch (korado) sú namontované termoregulačné hlavice a digitálne pomerové merače tepla. K bytu patrí klasická pivnica. Mesačné náklady na bývanie sú pre štyri bývajúce osoby spolu s energiami 185,- Eur +45,- Euro je splátka do fondu opráv za rekonštrukciu bytového domu. Byt bude voľný po dohode s majiteľmi.

Bytový dom má nové zatepľovacie opláštenie fasády, novozrekonštruovanú a zateplenú strechu, elektronického vrátnika na vchode a nový výťah. Momentálne bezplatné parkovanie s množstvom parkovacích miest pred bytovým domom. Kompletná občianska vybavenosť je v dosahu cca 350 m. Veľkou výhodou je lesopark Brezina ktorý sa nachádza hneď za bytovým domom.

Cena: 95.000,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.sk3-izbový byt-Juh