PREDANÉ! 3-izbový byt

cover

PREDANÉ! 3-izbový byt

Lokalita:

Trenčín Juh II.


Rozloha:

82.0 m2


Cena:

93,500.0 €


Ponúkame na predaj iba u nás (trencianskarealitna.sk) 3-izbový panelový byt s rozlohou 82 m2 s balkónom a pivnicou nachádzajúci sa na ulici Mateja Bela v Trenčíne na sídlisku Juh II.

Tento byt vzhľadom na rozlohu (82 m² )môžeme zaradiť medzi veľkometrážne. Druhé poschodie zo siedmich  s výťahom je úplne ideálne. Zateplený bytový dom s vlastnou novou kotolňou bol skolaudovaný v roku 1987. Byt s dispozíciou „JZ“ je slnečný, teplý a  pozostáva z troch izieb, kúpeľne, samostatného WC, chodby v tvare „L“ a samostatnej kuchyne, pričom obývacia časť je najväčšia s rozlohou 21 m², priestranná spálňa o rozlohe 16 m² so štvormetrovou vstavanou skriňou a vstupom na  logiu, detská izba s rozlohu 18 m² disponuje veľkým murovaným a osvetleným šatníkom a vstavanou skriňou, vzhľadom na  svoju veľkosť kúpeľňa disponuje vaňou v tvare avokáda, sprchovým kútom, murovaným umývadlom so zrkadlom a práčkou, ktorá  v kúpeľni v žiadnom prípade nezavadzia. Samostatné WC je značky GEBERIT.  Kuchyňa o rozlohe 12 m² je vybavená kuchynskou linkou so spotrebičmi, jedálenskou časťou, jedálenským stolom a stoličkami. Chodba je taktiež priestranná v tvare „L“ kde je dostatok priestoru na vešiak a botník. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou kedy bolo vymurované jadro, vymenené okná v kuchyni a spálni za drevené Euro okná a v ostatných miestnostiach za plastové. Podlahy sú laminátové plávajúce v obývacej miestnosti, spálni, detskej izbe a na chodbe v kuchyni,  WC  a v kúpeľni je dlažba keramická. V kúpeľni a WC sú vymenené interiérové dvere. Kompletné náklady na bývanie spolu s fondom opráv a energiami sú cca 150,- Eur/mesiac. K bytu patrí pivnica. Byt sa predáva čiastočne zariadený (kuchynská linka, spotrebiče, vstavané skrine a iné ). Tento byt bol pôvodne 4-izbový  a je upravený na 3-izbový. V dosahu je kompletná občianska vybavenosť s bezplatným parkovaním pred bytovým domom.

Cena 93.500,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame odbornú pomoc  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPREDANÉ! 3-izbový byt