PREDANÉ 3-izbový byt

cover

PREDANÉ 3-izbový byt

Lokalita:

Trenčín-Kubrá


Rozloha:

77.0 m2


Cena:

98,000.0 €


 Ponúkame na predaj iba u nás (trencianskarealitna.sk) 3-izbový panelový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa v zrekonštruovanom bytovom dome na ulici Pred poľom v Trenčíne.

Byt o rozlohe 77 m² sa nachádza na 9.poschodí z 11. Tento byt prešiel novou kompletnou rekonštrukciou pozostávajúcou z výmeny nových plastových okien, novej vodoinštalácie a elektroinštalácie  v celom byte, nová plávajúca podlaha nové vchodové bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere so zárubňami a kovaním, nové stierky aj stropné v celom byte, novo vymurované jadro, nová kúpeľňa s keramickým obkladom, keramickou podlahou, novou vaňou skrinkou a umývadlom, nové vodovodné batérie, nové samostatné WC taktiež s keramickým obkladom a keramickou podlahou, nové radiátory, vypínače a zásuvky. Byt s nádychom rustikálneho štýlu disponuje predsieňou do tvaru „L“ , tromi pomerne priestrannými nepriechodnými izbami a priestrannou kuchyňou. Z dennej miestnosti je vstup na novo zrekonštruovaný balkón. K bytu patrí pivnica. V suteréne bytového domu sa nachádza sušiareň, práčovňa miestnosť pre bicykle a kočikáreň.  V byte je pripojenie na internet a na spoločnú TV anténu. K dispozícii sú dva nové výťahy. Náklady na bývanie sú cca 150,- Eur/ mesiac/2osoby.

Bytový dom prešiel nedávno kompletnou rekonštrukciou vrátane zateplenia obvodového plášťa,  strechy, výmeny vstupných vchodových dverí a rekonštrukcie balkónov. Pred bytovým domom je dostatočné množstvo parkovacích miest. V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a taktiež nový podchod pre chodcov smerujúci do mestskej časti Sihoť.

Cena 98.000,-Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame odbornú pomoc  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPREDANÉ 3-izbový byt