3-izbový byt

cover

3-izbový byt

Lokalita:

Trenčín-Juh I


Rozloha:

73.0 m2


Cena:

135,000.0 €


Ponúkame na predaj iba u nás 3-izbový zrekonštruovaný panelový byt s balkónom na ulici K. Šmidkeho v Trenčíne na sídlisku Juh I.

Byt o rozlohe 73 m² sa nachádza na  4.poschodí bytového domu s novým výťahom. Byt prešiel v roku 2017 kompletnou rekonštrukciou kedy bola vymenená elektroinštalácia, vodoinštalácia, vymurované jadro, nové stierky, laminátové podlahy, v kúpeľni a na WC keramická dlažba a obklad,  plastové okná s vnútorným a vonkajším žaluzím a novými bezpečnostnými vchodovými dverami. Byt disponuje kvalitnými liatinovými radiátormi a termoregulačnými hlavicami. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, odkiaľ je prístup na samostatné WC a do murovaného a osvetleného šatníka, ďalej do obývacej miestnosti s výstupom na balkón, detskej izby a do kuchyne. Z kuchyne je vstup do priestrannej spálne a tiež do kúpeľne ktorá je vybavená sprchovým kútom, práčkou, umývadlom a zrkadlom. V byte je zavedený internet a balík TV programov+ satelit s dvomi príjmačmi. Byt sa odkupuje čiastočne zariadený ( kuchynská linka a spotrebiče, chladnička s mrazničkou, práčka, dve skrine ,gauč, skrinky satelit). K bytu patria dve pivnice, jedna sa nachádza na chodbe vedľa bytu a druhá v suteréne bytového domu. Bytový dom postavený v roku 1974 je kompletne  zateplený, s novou strechou, bezbariérovým vstupom, novým výťahom, vchodovými dverami a elektronickým vrátnikom. Celkové mesačné náklady na bývanie sú 135,- Eur/3 osoby. Byt je voľný ihneď!  Pred bytovým domom  je dostatok parkovacích miest s rezidenčnými kartami pre obyvateľov. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť s potravinami, obchodným domom Južanka, zastávkou MHD, základnou školou a reštauráciami.

Cena: 137.700,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.sk3-izbový byt