Pozastavený predaj! 3-izbový byt

cover

Pozastavený predaj! 3-izbový byt

Lokalita:

Dlhé Hony


Rozloha:

79.0 m2


Cena:

139,000.0 €


 Ponúkame na predaj iba u nás 3-izbový tehlový byt so zasklenou loggiou nachádzajúci sa v lukratívnej časti mesta Trenčín na ul. Inovecká.

Byt  spolu s loggiou disponuje s úžitkovou plochou 79 m² sa nachádza na vyvýšenom prízemí (8 schodov)dvojpodlažného bytového domu. Byt prešiel v roku 2019 kompletnou rekonštrukciou vrátane elektroinštalácie a vodoinštalácie, plávajúcich podláh, interiérových a bezpečnostných vchodových dverí, plastových okien. Kúpeľňa je  murovaná   s keramickým obkladom a keramickou dlažbou, vybavená  sprchovým  kútom, umývadlom, zrkadlom a skrinkou, prípojkami na práčku a rebríkovým radiátorom. WC (Geberit) je oddelené pol priečkou. V kuchyni sa nachádza nová kuchynská linka s drezom, varnou keramickou elektrickou doskou, elektrickým sporákom a digestorom. Loggia je zasklená s nalepeným kobercom na podlahe a sedením. Miestnosti sú priestranné a dostatočne presvetlené. K bytu patria dve murované pivnice. Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený s vybudovanými novými parkovacími miestami pred  a z bokov bytového domu. Celkové mesačné náklady na bývanie sú cca 220,- eur . Do centra mesta pešou chôdzou sa dá dostať do 10 minút. Kompletná občianska vybavenosť sa nachádza v okruhu 300 metrov.

Cena: 139.000,- Eur/1.759,- Eur/1 m²

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPozastavený predaj! 3-izbový byt