Pozastavený predaj 3-izbový byt

cover

Pozastavený predaj 3-izbový byt

Lokalita:

Sihoť IV.


Rozloha:

67.0 m2


Cena:

97,500.0 €


Ponúkame na predaj exkluzívne iba u nás slnečný 3-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v Trenčíne vo vyhľadávanej mestskej časti Sihoť IV.

Byt o rozlohe 67 m2 sa nachádza na šiestom poschodí zo siedmich s výťahom. Byt je dispozične situovaný na JV, všetky izby sú pomerne priestranné, spálňa  a kuchyňa sú nepriechodné.  Kuchyňa je samostatná a plnohodnotná so zachovalou kuchynskou linkou,  zabudovanými spotrebičmi (elektrická varná doska, elektrická rúra, digestor, chladnička s mrazničkou) a jedálenským stolom a  stoličkami. Chodba do tvaru „L“ je priestranná vybavená vešiakovou zostavou a botníkom. Obývacia miestnosť je štandardných rozmerov s výstupom na loggiu. Spálňa tiež so štandardnými rozmermi, disponuje s manželskou posteľou   a šatníkovo skriňou. Detská izba je identických rozmerov  ako spálňa, dostatočne priestranná aj pre dve deti. Kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou, umývadlom so zrkadlom, práčkou a WC Geberit je oddelený pol priečkou. K bytu patrí pivnica. Byt  v roku 2007 prešiel rekonštrukciou, bola kompletne prerobená kúpeľňa a WC, boli vymenené plastové okná v celom byte, laminátové podlahy v obývacej miestnosti, v spálni a v detskej izbe, v kúpeľni , WC, na chodbe a v kuchyni sa nachádza keramická dlažba. Bytový dom bol postavený v roku 1984- konštrukcia panel. V byte sa nachádza internet a balík TV programov. Pred bytovým domom a  okolí je dostatočné množstvo nespoplatených parkovacích miest. Bytový dom má nové vchodové dvere s el. vrátnikom a v najbližšom období sa má zatepľovať vonkajšia fasáda spolu s rekonštrukciou balkónov. Náklady na bývanie sú cca 160,- Eur mesačne/2 osoby.  Byt je možné odkúpiť ihneď, s odovzdaním k 31.01.2021 alebo inak, podľa dohody.

Cena: 97.500,- Eur (1.455,- Eur/1m2)

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPozastavený predaj 3-izbový byt