PREDANÉ 2-izbový tehlový byt

cover

PREDANÉ 2-izbový tehlový byt

Lokalita:

Trenčín-Zámostie


Rozloha:

62.0 m2


Cena:

73,000.0 €


Ponúkame na predaj iba u nás 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite krajského mesta Trenčín časť Zámostie.

Byt o rozlohe 62 m² sa nachádza na vyvýšenom prízemí bez balkóna. V byte sú tri priestranné a temer identické miestnosti (denná miestnosť, kuchyňa a spálňa),chodba a kúpeľňa s WC sú štandardných rozmerov. V izbách sú vymenené nové plastové okná, veľmi zachovalé dubové parkety v dennej miestnosti a spálni a v kuchyni, kúpeľni a na chodbe  je na podlahe lepené PVC. Byt má veľký potenciál v tom, že vďaka priestrannej kuchyni  môže táto miestnosť slúžiť ako denná miestnosť s kuchynským kútom, to znamená, že byt sa môže užívať aj ako 3-izbový. Výhodou môže byť aj pôvodný stav bytu, kde si nový majiteľ môže miestnosti zrekonštruovať podľa seba. Byt disponuje veľkou pivnicou o rozlohe 15 m². Náklady na bývanie sú cca 110 Eur/ mesiac. Trojpodlažný bytový dom je zateplený, strecha zrekonštruovaná, nové vchodové dvere s el. vrátnikom.Za bytovým domom je zatrávnený dvor. Bezproblémové parkovanie, zatiaľ bezplatné sa nachádza pred bytovým domom.

V blízkom okolí je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť vrátane základnej školy, stredných odborných škôl, obchodov, pošty, reštaurácií, MHD a pod. Pešou chôdzou sa  do samotného centra mesta dostaneme do 10 minút.

Cena: 73.000,- EurPREDANÉ 2-izbový tehlový byt