PREDANÉ! 2-izbový byt

cover

PREDANÉ! 2-izbový byt

Lokalita:

Trenčín-Sihoť I.


Rozloha:

54.0 m2


Cena:

98,500.0 €


Ponúkame na predaj veľmi vkusný 2-izbový tehlový zrekonštruovaný byt nachádzajúci sa v lukratívnej časti krajského mesta Trenčín mestská časť Sihoť I.

Byt o rozlohe 54 m² sa nachádza na 2. poschodí z 2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane nových stierok, plastových okien, drevených podláh (parený dub) v miestnostiach, interiérových dverí a obložiek a keramickej dlažby na chodbe a v kúpeľni. Taktiež bola vymenená elektroinštalácia a vodoinštalácia, v kúpeľni obklad a sanita (el.boiler,práčka,rohová vaňa, rebríkový radiátor, umývadlo  a WC Geberit ). V chodbe je botník a skriňa na kabáty, kuchyňa je vybavená masívnym jedálenským stolom a stoličkami, kuchynskou linkou a spotrebičmi ako je plynový sporák, elektrická rúra, digestor, chladnička. V spálni sa nachádza veľká vstavaná skriňa, manželská posteľ a nočné stolíky. Obývacia časť je zariadená elektronikou, sedacou súpravou a konferenčným stolíkom, koženým kreslom, komodou a skrinkovou zostavou. Byt je vybavený Wfi a balíkom TV programov. Vykurovanie je kombinované. V kuchyni, spálni a dennej miestnosti sú radiátory korádo s termoregulačnými hlavicami a meračmi tepla a podlahové vykurovanie je v(kúpeľni a na chodbe). Mesačné náklady na bývanie vrátane energíí, fondu opráv a balíkom TV programov spolu s internetom sú 200,- Eur. K bytu patria dve pivnice v suteréne. Byt sa predáva spolu so zariadením s výnimkou elektroniky.  Bytový dom je zateplený s novými vchodovými dverami a elektrovrátnikom. Dôležitá informácia je, že tento rok (2021) budú k bytom zhotovené  nové balkóny ktoré bytom doteraz chýbali. Parkovanie je platené v okolí bytového domu. Kompletná občianska vybavenosť sa nachádza v okruhu 200 metrov.

Cena: 98.500,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPREDANÉ! 2-izbový byt