REZERVOVANÝ 2-izbový byt

cover

REZERVOVANÝ 2-izbový byt

Lokalita:

Trenčín -Zámostie


Rozloha:

58.0 m2


Cena:

129,000.0 €


Ponúkame na predaj iba u nás 2-izbový tehlový byt s veľkým balkónom a dvomi pivnicami a možnosťou rekonštrukcie na 3-izbový, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite mesta Trenčín- Zámostie.

Byt o rozlohe 58 m² + balkón 4 m² sa nachádza na 1.poschodí tehlového bytového domu s orientáciou na JV a pozostáva s pomerne priestrannej chodby v tvare „L“ obývacej časti s francúzkymi prechodovými dverami na priestranný balkón, spálne,kuchyne, špajze, kúpeľne a WC ktoré je oddelené pol priečkou. Byt má vlastný plynový kondenzačný kotol (ARISTON), kvalitné liatinové radiátory, nové plastové okná, podlaha je plávajúca. Kúpeľňa je vybavená klasickou vaňou, umývadlom a zrkadlom, rebríkovým radiátorom, WC  a kotol sú predelené pol priečkou, V kúpeľni je vetracie okno. Tento byt má dve výhody: dá sa dispozične prerobiť na 3-izbový (väčšina vlastníkov využilo takéto riešenie a druhá výhoda je, že byt disponuje komínom, ktorí sa dá využiť na pripojenie krbových kachiel na tuhé palivo, čo v dnešnej energetickej situácii je určite výhodou. K bytu patria dve priestranné pivnice spolu o rozlohe 12 m². Celkové mesačné náklady na bývanie sú cca 120,- Eur. Bytový dom má novú strechu, vchodové dvere s elektrovrátnikom, novú spoločnú elektroinštaláciu a nové plynové rozvody. V roku 2018 bol bytový dom zateplený (Nobasil 150 mm) a boli zhotovené nové priestranné balkóny. Pred bytovým domom je dvor so zeleňou, lavičkami a detským ihriskom. Pešou chôdzou do centra mesta sa dostanete do 12 minút. Kompletná občianska vybavenosť je dostupná do 200 m (obchody, potraviny, základná škola, reštaurácia, zastávka MHD, kaviareň).

Cena: 129.000,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skREZERVOVANÝ 2-izbový byt