Predané! 2-izbový byt

cover

Predané! 2-izbový byt

Lokalita:

Centrum


Rozloha:

50.0 m2


Cena:

75,000.0 €


Ponúkame na predaj exkluzívne iba u nás 2-izbový byt nachádzajúci sa v top lokalite na ulici Soblahovská  v Trenčíne.

2-izbový byt o rozlohe 50 m² sa nachádza na 5. poschodí zo 6-tich. V byte sú vymenené okná za nové plastové  a nové WC. Byt  je čerstvo vymaľovaný s novým náterom na radiátoroch. Radiátory sú liatinové s  termoregulačnými hlavicami a meračmi tepla. Ostatné časti bytu sú v pôvodnom stave. Byt je slnečný s orientáciou na VZ, pozostáva z chodby v tvare „L“ kde sa nachádza šatníková skriňa, kúpeľňa, samostatné WC a prechod do kuchyne. Na podlahe v chodbe a kuchyni je nalepené PVC, v ostatných dvoch nepriechodných izbách sa nachádzajú veľmi zachovalé dubové parkety. K bytu patrí murovaná pivnica v suteréne bytového domu. Byt nemá balkón. Náklady na bývanie spolu s energiami sú cca 120,- Eur/1 osoba/mesiac.

Bytový dom s konštrukciou panel prešiel kompletnou rekonštrukciou pozostávajúcou  s výmenou nových stúpacích vodoinštalačných rozvodov, novým zateplením fasády, novými vchodovými dverami a elektronickým vrátnikom, novo vymaľovaným schodiskom a novým priestranným výťahom. Pred bytovým domom sa nachádza parkovisko, zatrávnený priestor s detským ihriskom a oddychovou zónou. Veľkou výhodou bývania je jeho poloha v rámci širšieho centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou v dosahu. Do samotného centra mesta sa pešou chôdzou dostanete do 10 minút, preto je daná lokalita kde sa byt nachádza najvyhľadávanejšou v rámci mesta Trenčín.

Cena: 75.000,- Eur (1.500,-Eur/1m²)

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame bezplatne kompletný servis pre schválenie hypotekárneho úveru  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu  nás kontaktujte na tel. čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPredané! 2-izbový byt