Predané! 2-izbový byt

cover

Predané! 2-izbový byt

Lokalita:

Trenčín-Noviny


Rozloha:

59.0 m2


Cena:

74,900.0 €


 Ponúkame Vám iba u nás dispozične zaujímavý veľmi zachovalý 2-izbový byt s balkónom a pivnicou po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti mesta Trenčín- mestská časť Noviny.

Byt s rozlohou 59 m2 sa nachádza na 3.p/3. Dispozícia bytu: priestranná chodba so šatníkovou časťou, kúpeľňa s vaňou umývadlom a zrkadlom, WC je samostatné, plnohodnotná kuchyňa situovaná na Západ, je vybavená zánovnou kuchynskou linkou, sporákom, digestorom a špajzou na potraviny. Obývacia miestnosť situovaná na Západ, je štandardných rozmerov s prechodom na priestranný balkón. Spálňa je nadštandardných rozmerov situovaná na Východ, vybavená manželskou posteľou a  šatníkovou skriňou. Miestnosti v byte sú nepriechodné. V byte sú nové plastové okná, plávajúce podlahy,  v chodbe a v kuchyni je korková podlaha. Byt sa predáva spolu s nábytkom, tak ako je vidno vo fotodokumentácii.

Bytový dom prešiel zásadnou rekonštrukciou vnútorných rozvodov, strechy a fasády ktorá je zateplená, vchodové dvere sú plastové s elektrickým vrátnikom.

V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (ZŠ, škôlka, obchody, reštaurácie, nemocnica), všade je výborná dostupnosť pešou chôdzou. Športové vyžitie- športovo golfový areál na pobreží  rieky Váh.

Cena: 74.900,- Eur

Právny servis a správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností + notárske poplatky hradí naša RK. Ponúkame odbornú pomoc  v ktorejkoľvek banke našimi finančnými poradcami.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.čísle: 0903 421 973  Ľuboš Somorovský

                                                                                   E-mail: info@trencianskarealitna.skPredané! 2-izbový byt